הרצליה הרובע הצפוני – תמל/3006

הרצליה הרובע הצפוני – תמל/3006

מיקום הרצליה
ייעוד מגורים,תעסוקה ומסחר
כמות יחידות 12000
 • בשנת 2014 הכריזה עיריית הרצליה על תכנון הרובע העירוני החדש אשר יקום על שטחי שדה התעופה המתפנה ועל השטחים הסמוכים לו, ולתכנון הרובע החדש נבחר משרד "פרחי צפריר אדריכלים".
  במרץ 2017 הופקדה התוכנית בוועדה המחוזית לאחר שאושרה בוועדה המקומית.
  בסוף שנת 2018 הוכרז השטח כמתחם מועדף לדיור וסמכות קידום התוכנית הועברה לידי הותמ"ל כאשר בשטח עתידה להיבנות שכונת מגורים חדשה אשר תכלול בשלביה הסופיים כ – 12,000 יחידות דיור ובשטח כולל של כ – 2,000 דונם, תוכנית מפורטת ראשונה מתוך כל הפרויקט כבר כבר אושרה למתן תוקף במסגרתה יבנו 1940 יחידות דיור
 • בשכונה היוקרתית שתוקם יוקצו שטחים רבים לטובת תושבי השכונה לרבות גינות ציבוריות ,גני ילדים ,ובתי ספר בצמוד לשכונה החדש מצד מערב יוקם פארק עירוני ענק שיחובר מצפון לפארק רעננה ומדרום לפארק הרצליה וקניון שבעת הכוכבים.
  הרובע החדש יתאפיין בנגישות תחבורתית גבוהה, ורכבת קלה וכן חיבור לכביש 531 וכביש 20.
  השקעה בקרקע יוקרתית בהרצליה תאפשר ליהנות מתשואה גבוהה, וזאת לנוכח צפי לעלייה בשווי הקרקע במאות האחוזים על פי דו"ח שמאי בהתאם לתקן 22. חשוב לציין שמדובר בעתודת הקרקע האחרונה בהרצליה, דבר ההופך את ההשקעה להזדמנות חד פעמית.
 • אנחנו בקבוצת שניידר נדל"ן ביצענו במהלך השנים האחרונות מאות הסכמים, במסגרתם נמכרו מאות יחידות קרקע במתחם כאשר ההזדמנות הנדל"נית המוצעת על ידינו מאפשרת לכל אחד ואחת מבינכם לרכוש קרקע פרטית בטאבו בצפון החדש של הרצליה, ובמסגרת הסכם השיתוף אנו גם מלווים את הרוכשים בתהליך עד סופו.
 • בדומה לכל עסקת נדל"ן אחרת המתבצעת על ידינו, גם בפרויקט זה העסקה מלווה על ידי משרד מ. פירון ושות' ממשרדי עורכי דין הגדולים והמובילים בישראל כאשר כל כספי ההשקעה מופקדים בנאמנות עד לרישום הקרקע בטאבו על שם המשקיעים, כמו כן משרד עורכי הדין מלווה משפטית במסגרת הסכם השיתוף את הקבוצה בכל התהליך עד לקבלת מפתח לדירה.

חולמים על קרקע להשקעה בהרצליה? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישה עוד היום בכל הנוגע לפרויקט הרובע הצפוני בו קיים צפי לעלייה חדה ומשמעותית של ערך הקרקע במהלך השנים הקרובות.

לצפיה באישור התוכנית בדה מרקר לחץ כאן

למילוי טופס להשארת פרטים או להצטרפות לחץ כאן

הקרקע אינה זמינה לבניה

מן העיתונות

קבוצת שניידר נדל"ן מציגה: פרויקט חלומי באבן יהודה

יזם הנדל"ן הוותיק מפתיע את השוק שוב ושוב. הפעם הוא חושף פרויקט מסקרן ומבטיח באחד היישובים הכי יקרים בישראל

קרא עוד

דה מרקר – אור ירוק

אור ירוק אושרה להפקדה תוכנית להקמת מתחם מגורים על שטח שדה התעופה בהרצליה

קרא עוד

“עשינו 300 אחוזי רווח תוך ארבע שנים”

גם אנחנו נפלנו מהכסא כששמענו את רוכשי הקרקעות מדברים ביניהם. מתברר שיש בינינו מומחים לאיתור קרקעות באזורי ביקוש שמשקיעים מעט וצוברים הון עתק.

קרא עוד

ה־FBI בידינו: הישראלים שקנו את בנייני הבולשת

שני אנשי עסקים ישראלים, רון תישבי וג'קי שניידר, רכשו שני בניינים צמודים של ה־ FBI והשירות החשאי של ארה"ב בעיר ג'קסונוויל במדינת פלורידה.

קרא עוד

ג'קי שניידר פרש מחברת אפסייד נדל"ן וחוזר למקורות

ג'קי שניידר, שהקים את חברת "אפסייד" נדל"ן והיה הרוח החיה מאחורי פעילות החברה מאז הקמתה עזב אותה ושב לחברת הבסיס שלו: "קבוצת שניידר נדל"ן"

קרא עוד

תהליך עבודה

גקי בוחר שטח בעל השראה
איתור קרקעות
בדיקת כדאיות
בדיקות כדאיות הקרקע
מחקר שלב ביצוע
הסכם בלעדיות
ג'קי שניידר, קבוצת שניידר נלדן, השקעות נדלן

ג'קי שניידר - בעלים

ג'קי שניידר, עוסק בענף הנדל"ן כ30 שנים, בתחילת דרכו הוא עסק בתחום הקבלנות והתשתיות. החל משנת 2002 במקביל לפעילותו הקבלנית הוא החל ביזמות נדל"ן בארץ וברומניה, ובשנת 2007 היה מעורב באופן ישיר בפיתוח מתחם רחוב המסילה בהרצליה ב' במסגרת ארגון קבוצות רוכשים לקרקעות אשר נרכשו מבעלים פרטיים ובמכרזים אשר הוצעו על ידי עיריית הרצליה.

משנת 2012 משקיע בארה"ב בנכסים שונים ובישראל המשיך לאתר ולרכוש קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה באזורי ביקוש ומצרף את ציבור המשקיעים.

למי זה מתאים:

 • צעירים
 • הגדלת ההון העצמי
 • בניית עתיד כלכלי
 • בטחון כלכלי לבני 50+

סטטיסטיקה

5
מס' שנים להשבחה
7
טווח שנים להחזר השקעה
30 %
צפי לעליית ערך הקרקע מדיי שנה
דילוג לתוכן