ג'קי שניידר, קבוצת שניידר נלדן, השקעות נדלן

ג'קי שניידר איש הנדל"ן חוזר הביתה


עולם הנדל"ן כמרקחה, זאת לאחר שאחד מיזמי הנדל"ן הפעילים והמעורכים ביותר בשוק הישראלי , ג'קי שניידר, החליט לחזור הביתה, ל"קבוצת שניידר נדל"ן" אותה הקים לפני שנים רבות.

המעבר המתוקשר לאחר ששנידר מכר לשותפיו את חלקו בחברת אפסייד לא נעלם מעיניהם של עמיתים ולקוחות, רבים מהם מגיעים אל משרדי החברה במגדל ב.ס.ר 4 בבני ברק כדי לקבל פרטים נוספים על הפרוייקטים העכשווים בהם פעיל שניידר בחברת האם שלו.

את ענף הנדל"ן שניידר חי ונושם כבר כשלושה עשורים וגם בימים אלו עסוק ביזמות בארץ ובארה"ב. למדנו כי בכל הנוגע לפעילות העכשווית בישראל מדובר בשיווק קרקעות באזור החם ביותר על קו חוף הים של העיר הרצליה,מאזור המרינה ועד למלון מנדרין,תוכנית הידועה כתוכנית חוף התכלת ואזור "קריית המסלול", מתחם יוקרתי הצמוד לכפר שמריהו והמרכז הבינתחומי.

על הפעילות העכשווית שלו מעבר לים הוא סיפר בכנס נדל"ן בינלאומי שנערך בימים אלו באמצעות הזום: "בעיר ג'קסונוויל-פלורידה השתלטתי על אזור שעובר תהליך שינוי ייעוד, התכנון הוא בנייה של כאלף יחידות דיור ומרכז מסחרי, מדובר במיקום מרכזי שבעבר ישבה עליו מפקדת האף בי איי בפלורידה".

שמו של שניידר הולך לפניו כאחד שיודע לזהות מבעוד מועד את איזורי הקרקעות שיהפכו להיות הנדרשים ביותר. על "סוד הקסם" שבזכותו סוחף אחריו רבים הוא סיפר: "אני מקפיד לקנות קרקעות רק במקומות בהם אני משקיע את כספי לצד שאר המשקיעים, זו ההוכחה הטובה ביותר למי שמבקשים להצטרף ביחד אלי לתהליך".

כמו בפרוייקטים קודמים גם באלו החדשים ישנה כבר רשימה ארוכה של אנשי עסקים ידועים שביקשו להפקיד בידיו מיליוני שקלים רק כדי להיכנס כשותפים לעסקאות הנדל"ן החמות בשוק וכן ציבור רחב של משקיעים קטנים כאשר כל רוכש מקבל רישום בטאבו על החלק בקרקע שרכש.

התהילה לה זוכה שניידר נובעת מהעובדה כי עד היום ניווט בהצלחה עשרות עסקאות עבורו ועבור משקיעים שחיפשו למצוא עסקאות עם תשואה גדולה בפרקי זמן קצרים כאשר יכלו להיות בטוחים בהצלחת המיזם. סגנון הפעולה של שניידר בדרך כלל מתאפיין כך שלאחר שלוש עד חמש שנים הוא מוכר את הקרקעות שרכש לקבוצות קבלניות או שהם מצטרפים אליו לבנייה משותפת לאחר שהשביחו את הקרקעות.

מחירי הדיור בהרצליה מטפסים ללא הפסקה ועל הנעשה בעיר שניידר פירט בהרחבה: "בגלל שבהרצליה מלאי הקרקעות מוגבל ואין עתודות קרקע נוספות יש ביקוש עצום להצטרף לפרוייקט שיצאתי אליו, המחירים של הפרוייקט הזה עדיין מספיק אטרקטיביים מכיוון שהקרקע של הפרוייקט המדובר עדיין נחשבת לחקלאית, ככל שהזמן עובר והתוכנית מתקדמת המחירים יעלו עוד יותר ובאופן טבעי גם אחוזי התשואה בצורה משמעותית.

התוכנית הזו מגובה על ידי הוועדה הארצית לתכנון ולבניה של מתחמים מועדפים לדיור (הותמ"ל) לאחר שעיריית הרצליה נתנה אור ירוק לעניין, התכנון כולל בתוכו בשנייה של 12 אלף יחידות דיור ומשרד האדריכלים שנבחר להצטרף למשימה הם פרחי-צפריר אדריכלים.

התוכנית שנבחרה ואושרה ע"י ע. הרצליה

אושרה להפקדה תוכנית הבניה על שטחי שדה התעופה של הרצליה

אני ממתין לראות את האישורים האחרונים של עיריית הרצליה בכל הנוגע להקמת שכונה חדשה על מתחם שדה התעופה בעיר, אני יודע כי מדובר בתרחיש שמדברים עליו שנים אבל צריך לזכור כי הקרקעות הן בבעלות פרטית בטאבו עם זכויות בנייה לבעלי הקרקע, לכן אני מעריך כי הדברים לקראת הבשלה סופית והצפי להשבחה שם יהיה של מאות אחוזים וכבר עכשיו השטחים המקבילים לאזור זה תפסו תאוצה ויש מי שמנצלים זאת כדי להרוויח כבר עכשיו".

קשריו העסקיים, מקצועיות ומעל הכל אמינות הפכו את ג'קי שניידר לגורו של עולם הנדל"ן, על פעילותו העכשווית והעתידית כדאי לעקוב בשקיקה.

מן העיתונות

קבוצת שניידר נדל"ן מציגה: פרויקט חלומי באבן יהודה

יזם הנדל"ן הוותיק מפתיע את השוק שוב ושוב. הפעם הוא חושף פרויקט מסקרן ומבטיח באחד היישובים הכי יקרים בישראל

קרא עוד

דה מרקר – אור ירוק

אור ירוק אושרה להפקדה תוכנית להקמת מתחם מגורים על שטח שדה התעופה בהרצליה

קרא עוד

“עשינו 300 אחוזי רווח תוך ארבע שנים”

גם אנחנו נפלנו מהכסא כששמענו את רוכשי הקרקעות מדברים ביניהם. מתברר שיש בינינו מומחים לאיתור קרקעות באזורי ביקוש שמשקיעים מעט וצוברים הון עתק.

קרא עוד

ה־FBI בידינו: הישראלים שקנו את בנייני הבולשת

שני אנשי עסקים ישראלים, רון תישבי וג'קי שניידר, רכשו שני בניינים צמודים של ה־ FBI והשירות החשאי של ארה"ב בעיר ג'קסונוויל במדינת פלורידה.

קרא עוד

ג'קי שניידר פרש מחברת אפסייד נדל"ן וחוזר למקורות

ג'קי שניידר, שהקים את חברת "אפסייד" נדל"ן והיה הרוח החיה מאחורי פעילות החברה מאז הקמתה עזב אותה ושב לחברת הבסיס שלו: "קבוצת שניידר נדל"ן"

קרא עוד

למי זה מתאים:

  • צעירים
  • הגדלת ההון העצמי
  • בניית עתיד כלכלי
  • בטחון כלכלי לבני 50+
ג'קי שניידר, קבוצת שניידר נלדן, השקעות נדלן

ג'קי שניידר - בעלים

ג'קי שניידר, עוסק בענף הנדל"ן כ30 שנים, בתחילת דרכו הוא עסק בתחום הקבלנות והתשתיות. החל משנת 2002 במקביל לפעילותו הקבלנית הוא החל ביזמות נדל"ן בארץ וברומניה, ובשנת 2007 היה מעורב באופן ישיר בפיתוח מתחם רחוב המסילה בהרצליה ב' במסגרת ארגון קבוצות רוכשים לקרקעות אשר נרכשו מבעלים פרטיים ובמכרזים אשר הוצעו על ידי עיריית הרצליה.

משנת 2012 משקיע בארה"ב בנכסים שונים ובישראל המשיך לאתר ולרכוש קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה באזורי ביקוש ומצרף את ציבור המשקיעים.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן