ג'קי שניידר, קבוצת שניידר נלדן, השקעות נדלן

אודות

הניסיון שעושה את ההבדל

קבוצת שניידר נדל"ן בבעלות ג'קי שניידר הינה חברה עם ניסיון רב ומוכח בפעילות הנדל"ן בישראל ומוניטין ארוך שנים אשר מתמחה באיתור, ייזום והשבחה של קרקעות .

ג'קי שניידר בשילוב מודלים עסקיים רחבים אותם פיתח לאורך השנים, מאפשר לכל המשקיעים להנות מיתרונות רבים בהשקעה ריווחית בשוק הנדל"ן המקומי.

ג'קי שניידר, קבוצת שניידר נלדן, השקעות נדלן

ג'קי שניידר, בן  55 +3, תושב הרצליה

ג'קי שניידר עוסק בענף הנדל"ן משנות העשרים לחייו, כאשר תחילת דרכו העסקית הייתה בתחום הקבלנית והתשתיות. משנת 2002 ואילך במקביל לפעילותו הקבלנית החל לעסוק ביזמות נדל"ן בארץ וברומניה.

בשנת 2007 היה מעורב באופן ישיר בפיתוח מתחם המסילה (הרצליה ב') וזאת במסגרת ארגון קבוצות רוכשים לקרקעות, שנרכשו מבעלי קרקעות פרטיים ובאמצעות מכרזים אשר הוצעו על ידי עיריית הרצליה.

בשנת 2012 החל לעסוק בפעילות נדל"ן בפלורידה – ארה"ב, ובמסגרתה הוא מאתר ומשקיע בנכסים שונים.

בשנת 2015, החל לרכוש קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה באזורי ביקוש גבוהים בישראל אליו הוא מצרף את המשקיעים.

העובדה שבכל פרויקט ג'קי שניידר הוא המשקיע הראשי, המשקיעים נהנים מביטחון ומיתרונות מובהקים בהשקעה חכמה ובעלת תשואה גבוהה.

הצלחתה של הקבוצה מבוססת על הקשרים הבינאישיים של ג'קי שניידר עם קבוצת המשקיעים אשר מלווה אותם מראשית הדרך ומאפשר להם לצמוח בבטחה.

כל השקעות הנדל"ן של הקבוצה מלוות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, לרבות שמאיי מקרקעין בכירים, ומלווים ע"י משרד עורכי דין מ. פירון ושות מהמובילים בישראל המתמחים בעסקאות נדל"ן.

הקבוצה רוכשת עסקאות מקרקעין שונות באזורים המבוקשים בישראל, המאפשרים לכל אחד ואחת להצטרף לחלון הזדמנויות עסקי נדיר ולתשואה מקסימלית בדבר החם הבא של שוק הנדל"ן הישראלי.

למי זה מתאים

הגדלת ההון העצמי

אנו מאפשרים בהשקעה קטנה החל מ 200,000₪ למנף את ההון האישי.

הדרך לדירה

הדרך לדירה בהשקעה מינימלית בעת רכישת קרקע

בניית עתיד כלכלי

צעירים בגילאי ה- 30 לחייהם שהבינו את הדרך להגעה לדירה בהשקעה נמוכה, ולא בהכרח באמצעות רכישת דירה למגורים בהשקעה של מיליונים.

פנסיה

בטחון כלכלי לבני 50+ שמעדיפים להבטיח רמת חיים ראויה בפנסיה, מבלי להיות תלויים בקרנות, ולהפוך את המזומן שקיבלו בפרישה להשקעה סולידית ויציבה.

מן העיתונות

קבוצת שניידר נדל"ן מציגה: פרויקט חלומי באבן יהודה

יזם הנדל"ן הוותיק מפתיע את השוק שוב ושוב. הפעם הוא חושף פרויקט מסקרן ומבטיח באחד היישובים הכי יקרים בישראל

קרא עוד

דה מרקר – אור ירוק

אור ירוק אושרה להפקדה תוכנית להקמת מתחם מגורים על שטח שדה התעופה בהרצליה

קרא עוד

“עשינו 300 אחוזי רווח תוך ארבע שנים”

גם אנחנו נפלנו מהכסא כששמענו את רוכשי הקרקעות מדברים ביניהם. מתברר שיש בינינו מומחים לאיתור קרקעות באזורי ביקוש שמשקיעים מעט וצוברים הון עתק.

קרא עוד

ה־FBI בידינו: הישראלים שקנו את בנייני הבולשת

שני אנשי עסקים ישראלים, רון תישבי וג'קי שניידר, רכשו שני בניינים צמודים של ה־ FBI והשירות החשאי של ארה"ב בעיר ג'קסונוויל במדינת פלורידה.

קרא עוד

ג'קי שניידר פרש מחברת אפסייד נדל"ן וחוזר למקורות

ג'קי שניידר, שהקים את חברת "אפסייד" נדל"ן והיה הרוח החיה מאחורי פעילות החברה מאז הקמתה עזב אותה ושב לחברת הבסיס שלו: "קבוצת שניידר נדל"ן"

קרא עוד
דילוג לתוכן